NICORETTE® - For every cigarette there's a NICORETTE® - Print Logo

Pakāpeniski samazināt izsmēķēto cigarešu skaitu ar NICORETTE® tad pārtraukt smēķēšanu pilnībā.

Pakāpeniski samazināt līdz pilnībā pārtraukt smēķēšanu ir zinātniski pierādīta pieeja, kas palīdz samazināt izsmēķēto cigarešu skaitu līdz pat 50%. Tas smēķēšanas atmešanu padara vieglāku.

Smēķēšana ir viens no ieradumiem, no kura ir ļoti grūti atsacīties. Nikotīna aizstājēj terapijas līdzekļi, kā NICORETTE® košļājamās gumijas var to atvieglot. Taču smēķētājus, kas nav gatavi atsacīties uzreiz un pilnībā, tas varētu arī nepārliecināt. Šādiem smēķētājiem mēs varam piedāvāt alternatīvu smēķēšanas atmešanai – Samazini ar NICORETTE® un tad atmet pilnībā.

 

Samazini ar NICORETTE® un tad atmet pilnībā piedāvā iespēju atmest smēķēšanu sešu mēnešu laikā, bet dažiem smēķētājiem tomēr ir nepieciešami arī deviņi mēneši.

Četri soļi ceļā uz samazināšanu

Sadalot smēķēšanas samazināšanu četros posmos, ar NICORETTE® tiek atvieglots 6 – 9 mēnešu laikā izsmēķēto cigarešu skaita samazināšanas process.

1. posms
0 – 6 nedēļas: samaziniet izsmēķēto cigarešu skaitu par 50%

Noskaidrojiet, cik cigaretes dienā izsmēķējiet, un samaziniet šo skaitu par 50%. Ja jūtat tieksmi smēķēt, ņemiet palīgā NAT (nikotīna aizstājējterapija)  līdzekļus.*

 

2. posms
6 nedēļas – 6 mēneši: turpiniet samazināt izsmēķēto cigarešu skaitu līdz brīdim, kad varat atteikties no smēķēšanas pilnībā.
Ja pēc 6 mēnešiem Jums ir izdevies samazināt izsmēķēto cigarešu skaitu, turpiniet lietot NAT līdzekļus, lai proporcionāli samazinātu smēķēšanu līdz brīdim, kad varat pārtraukt smēķēt pilnībā.

 

3. posms
6 - 9 mēneši: pārtraukt smēķēšanu

Kad varat atteikties no smēķēšanas pilnībā, pārtrauciet smēķēt cigaretes, bet turpiniet lietot NAT līdzekļus vēl nākošos 3 mēnešus.**

4. posms
9 – 12 mēneši: Pakāpeniski samaziniet lietot NAT produktus līdz varat atteikties no tiem pilnībā.

Kāda nozīme programmā - Samazināt un tad atmest pilnībā – ir NICORETTE® līdzekļiem.

Aizstājot cigaretes ar NICORETTE® košļājamajām gumijām, līdz pat brīdim, kad varēsiet atteikties no tām pilnībā, tiks mazināta tieksme smēķēt.

NICORETTE® košļājamo gumiju lietderība pilnīgai smēķēšanas atmešanai „samazināt un atmest” procesā ir klīniski pierādīta.

*ja 6 mēnešu laikā neizdodas samazināt izsmēķēto cigarešu skaitu, griezieties pie farmaceita vai ģimenes ārsta pēc padoma.

** ja 9 mēnešu laikā neizdodas pārtraukt smēķēšanu, griezieties pie farmaceita vai ģimenes ārsta pēc padoma.

 

Satur farmaceitisko nikotīnu. Vajadzīgs gribasspēks. Vienmēr izlasiet lietošanas instrukciju.