NICORETTE® - For every cigarette there's a NICORETTE® - Print Logo

Juridiskais paziņojums

Viss šīs mājas lapas (www.nicorette.lv) saturs pieder un kontrole pieder Cilag GmbH International un to aizsargā starptautiskie autortiesību likumi.

Jums ir tiesības lejupielādēt saturu tikai Jūsu personiskai lietošanai, ne komerciāliem nolūkiem. Satura izmaiņas vai tālāka izplatīšana ir aizliegta. Jebkādiem citiem mērķiem mājas lapas saturu nav atļauts kopēt vai izmantot.

Šīs mājas lapas īpašnieki pieliks visas pūles, lai šeit sniegtā informācija būtu atjaunota un precīza, taču neizvirza jebkādus apliecinājumus vai garantijas attiecībā uz sniegtās informācijas precizitāti, atbilstību vai pilnību. Mājas lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par jebkādiem zaudējumiem vai ievainojumiem, iegūtiem apmeklējot vai nespējot pievienoties šai mājas lapai, kā arī no Jūsu atsaukšanās uz informāciju, kas sniegta šajā mājas lapā. Šī mājas lapa ir paredzēta lietošana Latvijas Republikā.

Šajā mājas lapā var atrast saites uz citām mājas lapām, bet šīs mājas lapas īpašnieki nenes atbildību par citu mājas lapu saturu, kā arī par jebkādiem zaudējumiem vai ievainojumiem, kas radušies no šādu mājas lapu apmeklēšanas. Jebkuras saites uz citām mājas lapām tiek sniegtas tikai un vienīgi šīs mājas lapas lietotāju ērtībai.

Preču zīmes, pakalpojuma zīmes, preču nosaukumi un produkti šajā mājas lapā ir aizsargāti gan Latvijas Republikā, gan starptautiskā mērogā. To lietošana iespējama tikai ar iepriekšēju rakstisku šis mājas lapas īpašnieku atļauju, izņemot gadījumu, kad produkts vai pakalpojums tiek identificēts ar uzņēmumu.

Jebkura personiska rakstura informācija elektroniskajā saziņā ar šo mājas lapu tiek uzraudzīta saskaņā šīs mājas lapas Privātuma politiku. Mājas lapas īpašnieki ir brīvi savā vēlmē lietot vai kopēt visu informāciju, ko satur šī komunikācija, ieskaitot jebkuras idejas, ierosinājumus, koncepcijas, metodes vai padomus jebkuriem mērķiem. Tas var nozīmēt arī informācijas tālāku nodošanu trešajām personām un/vai tirdzniecības preču vai pakalpojumu attīstīšanu un/vai ražošanu .

Jebkādas komunikācijas uz šo mājas lapu vai mājas lapas īpašniekiem sūtītājs uzņemas pilnu atbildību par sūtījuma saturu un tajā pausto informāciju, ieskaitot tās patiesumu un precizitāti.